Je lepší si koupit papírového psa nebo bez papíru ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já bych volila pejska z útulku, je hodně opuštěných zvířat čekajících na pohlazení. Ale je nutné se poradit s ošetřovateli, který pejsek bude pro Tebe vhodný - záleží na jeho minulosti, čím si prošel než se dostal do útulku (týrání, smrt starého majitele a podobně). U papíráka máš sice rodokmen do xtého kolene, ale kromě výstav Ti k ničemu nebude.

Veverka001 - a nemocné zvíře si nezaslouží hodného páníčka?? Konzum, konzum, pohodlí... Postižené děťátko dát zavraždit ještě v mateřském lůně, protože co s ním, když nebude zapadat do tabulek, staré a nemocné vraždit pod heslem eutanázie, ať je svět jen veselý a zdravý a pracovně výkonný! S tím se tedy opravdu neztotožňuji, dle mého názoru má na život, něčí lásku a pohodové zázemí nárok každý, zdravý i nemocný, mladý i starý, člověk i zvíře...

Další odpovědi:

Pokročilý

Podle mě ani na rodokmenu nezáleží. Záleží na tom jestli se ti pes líbí a jestli ho budeš mít ráda.

Zlatý

Je fakt, že "papírového " nemusíš krmit a ani venčit:D:D

Ba ne, to byla legrace, myslím, že na tom až tak nezáleží, hlavně abys ho měla ráda a měl se u tebe dobře ....

Já myslím že s pp, protože aspoň znáš rodokmen a máš ujištění, že bude pes celkem v pořádku a nebude mít nějaké vrozené problémy, či nemoci. Bez pp je sice levnější, ale jsou tam jistá rizika...
Doplňuji:
Danča84:Já jen říkám, že by bylo lepší koupit si psa s pp, aspoň bys nepodporovala zakázané(,černé´) trhy, když tam se pes nekoupí, je to s ním špatné, ale když si ho koupíš, podpoříš tak to, aby se psi stále chovali v zakázaných trzích a stále to vynáší... My doma máme sice také nepapírového psa, který má jen jednu ledvinu a poškozený mozek, takže doopravdy nevím co mám na tvoji poznámku napsat...

Pokročilý

Bud s PP nebo z utulku... Ptz drtiva vetsina psu bez PP co lide prodavaji na internetu viz tento odkaz (http://zvirata.bazos.cz/… http://zvirata.bazos.cz/… a inzeraty jim podobne, jedna se o mnozirny psu kde psi ziji v otresnych podminkach a jedinym cilem je co nejvetsi produkce stenat... Prosim nepodporujte je! :)

Bronzový

Pokud s ním chcete chodit na výstavy a třeba na nějaké závody, kde je PP potřeba, tak bych asi volila s PP.
Pokud o nic takového nestojíte, PP je vám na nic. Volila bych záchranu psa - z útulku nebo senior chrta po závodech - nejsou staří, najdete třeba i dvouleté, ale jsou vyřazeni ze závodů, takže jsou majitelům na nic, takže se jich pak hromadně "zbavují".

U papírového psa máte akorát seznam jeho předků a potvrzení, že je pes zdravý a že nemá třeba křivé zuby, ale stejně to nikdy není stoprocentní, takže většinou můžete psa "reklamovat" a vyměnit za "zdravého", takže třeba s těmi rovnými zuby.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.