Lilinka B

Je lepší si koupit cestovní kufr od Vietnamců nebo pres internet?

Kolik stoji cca u Vietnamců? Na internetu okolo 2000–3000.

Odpovědi
lagush

podle toho jak často cestuješ .. jestli málo u vietnamců máš tak 1000 a bohatě by ti stačil ale jestli cestuješ skoro furt tak radši přes internet :D ten by se i dal reklamavat kdyby něco .

ptáč

Já koupil sice ne kufr od Vietnamského prodavače, ale obrovské zavazadlo, je to už 10 let. Stálo to tehdy asi 300 – 400 korun, ale to hlavní co má nést, ten velký prostor uprostřed ještě drží. Nesl jsem v tom často nákupy, na váze to ukazovalo 30 kg. Konce jsou už oškubané a děravé, jsou tam kapsy, ty už nepoužívám. Ale když vím, co to muselo snést, no chci takovou obrovskou kabelu za ty peníze znovu. Jinak kufry co jsou na kolečkách se se vyhazují k popelnicím, doma zabírají moc místa. Co s ním, když to není kam dát?

majklhanz

Záleží, jak často chceš cestovat, pokud je to 2× a vícekrát do roka, tak doporučuji si trochu připlatit. Další otázkou je zda zvolit textilní nebo skořepinový. Já bych doporučoval tedy spíše skořepinový, ale zase textilní se dá lépe nafouknout :).

Zdroj: https://www.nej­kufry.cz/zvolit-textilni-nebo-plastovy-kufr/

tyna.ryglova

Určitě si ho kup přes internet. Těm kufrům od vietnamců bych nevěřila. Bála bych se, že by nevydržel cestu a řešit někde na letišti rozbitý kufr by nebylo nic příjemnýho. My létáme 3 x do roka a cestovní kufry máme z https://bagali­o.cz/cestovni-kufry-na-koleckach a máme je už asi 2 roky a pořád drží.

Michálek1245

Pokud to máte na cestování autem, tak stačí klidně levnější. Ale třeba do letadla nebo do autobusu, kde se k tomu nechovají moc pěkně, bych určitě volil kvalitní kufry. My jsme kupovali kufry na dovolenou tady: https://ccc.e­u/cz/kabelky/ku­fry Samozřejmě těch možností, kde nakoupit je dost, ale berte to i tak, že čím dražší, tím bezpečnější kufr a tak nehrozí, že vám ho někdo vybere. 😉

Eva Studená

Rozhodně je lepší koupit si kvalitní kufr, o který se nemusíš během cestování bát. A přitom ani nemusí být tak drahé. Podívej se na https://www.nej­kufry.cz/kufry-plastove/ a najdeš kousky, které jsou výrazně levnější.