Michal Kole

Je lepší se rozmožovat „přírodně“ nebo uměle v laboratoři a v nemocnici ? Jaké jsou pro a proti ?

Nejlepší odpověď
Natee

Přírodně je přinejmenším levnější. =P

Další odpovědi
mosoj

Tak já jedině přírodně. Přeci ten požitek někomu nenechám.

I když ryze filosoficky u kdejakých zvířat se provádí selekce, jenom člověk na to dlabe. I když v poslední době je prenatální vývoj dítěte monitorován a vznik možného postižení je včas odhalen. Pak se ale nabízí otázka zda je správné aby se takové dítě přivedlo na svět.

Drap

Já kdybych si měl vybrat z těchto možností, tak určitě v přírodě. V laboratoři ani v nemocnici se mi nezdá prostření nijak atraktivní. Někdo má ale třeba uplně jiný vkus.

kruttor

Nevysadil jsi zase léky Michale? Když čtu tvoje poslední otázky NESTAČÍM ZÍRAT!

Robert_PM

I tuto, pro Tebe ryze teoretickou, špatně formulouvanou, otázku, Ti rádi zodpoví kliničtí psychiatři na oddělení 13 vPL v Dobřanech.