filipes03

je lepší samsung galaxy ace nebo LG GM360?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
www

samsung galaxy ace

Opět chybí to důležité: lepší v ČEM, na CO ap.
Nelze jasně odpovědět, beru to jen podle svých nároků.

anonym

samsung galaxy ace

Doplňuji:
důvod je jednoduchý, ACE je vybaven operačním systémem Android, takže je pro něj dostupných daleko víc aplikací a her, zatímco ten druhý je jen hloupý telefon, na kterém rozjedete navíc tak nějakou zastaralou J2ME aplikaci …

Bedy

samsung galaxy ace

Samsung Galaxy Ace, protože má operančí systém, takže tam lz doinstalovat různé aplikace a hry, má lepší display…
Nevýhodou je zde to, že pro operační systém Android – který Samsung Galaxy Ace má – je řada virů a řada nebezpečných aplikací v oficiálním obchodě Google play (dříve Android Market), tak je dobré mít nainstalovnaý nějaký antivirový program.
Bohužel tento telefon není nijak výkonný, a tak antivir zde bude docela velká brzda, proto doporučuji se poohlédnout po něčem jiném.
opravdu takové případy byly jsou a pravděpodobně i budou. Vizte například http://www.vi­ry.cz/havet-na-androidu-stejne-drza-jako-ve-windows/ nebo http://oneid.blog­.mobilmania.cz/2011/08/­mate-mobil-s-androidem-jdou-po-vas-viry/

Mimochodem, kolem 4000Kč koupíte právě mnohem lepší a vybavenější telefony, než je ten Samsung Galaxy Ace, teď mě třeba napadá Nokia Lumia 610.

Pokud chcete ale mobil jen na posílání SMS, MMS, volání, nepožadujete wifinu a nebudete potřebovat navigaci, tak klidně běžte do toho LG GM360.

anonym

jinak ale pokud si chcete nechat poradit nějaký zajímavý telefon (určitě i vhodnější než ACE) zkuste zajít na http://www.lep­sitelefon.cz … mezi nejdulezitejsi hodte štítek „Levný“ mezi nejméně důležité dejte třeba „Lehký“, „Baterie“ a „více aplikací najednou“ … vyplyvne vám to velmi dobrá doporučení

anonym

Hrozbu viru neberte moc vazne je to typicka zastrasovaci propaganda ze strany microsotu a tech co jej propaguji. Pravdou je ze antivirovy program na android platforme opravdu nepotrebujete. A instalovat jej je naprosta zbytecnost. Coz bohuzell antivirovym firmam nijak nebrani sve zbytecne produkty nabizet, bez ohledu na to ze k nicemu nejsou.