STUDENTKAEVA

Je lepší rýže v pytlíku nebo obyčejná?

Nejlepší odpověď
anonym

Co je „rýže v pytlíku“??
Já jinou, než pytlíkovanou, nekupuju (v plechovce?).
___
Nejraději mám dlouhozrnnou, obvykle balenou po kile – SOS.
Každopádně nekupuju předvařenou ani ve varných sáčcích.

Další odpovědi
da ny

Mně nejvíce chutná rýže Basmati v celofánovém sáčku.
Varné pytlíky jakékoliv rýže v krabicích již nekupuji ;)

elektrikář

Rýže v sáčku je dražší o sáček a balení obsah bude stejný,

Doplňuji:
Vaření ve vodní lázni je pro méně šikovné kuchařky Většinou jí nepřipálíš.

marci1

V pytlících rýži nekupuji. Kupuji v 1 kg balení. Rýži musím mít na cibulce. 🙂

cochee

Pokud myslíš varné pytlíky, to mi nesmí do kuchyně. Odmyslím-li otázku jedovatosti atd. ad Agneta, pytlíky jsou vždy poddimenzované, rýže při vaření zvětšuje svůj objem a pytlík jí to nedovolí, pak je z toho „koule kytu.“ Blé. Jako marci1 – rýže jedině na cibulce ;) Dodám ještě mimo odpověď – nekupuju ani parboiled rýži, chci jíst rýži a ne silkonové kuličky.

kokusek

pytlík
hihihihi