Dodo242

Je lepsi PSP 2004 nebo PSP 3004

Je pravda že u PSP 3004 nejsou hry ktre jsou stahlé z internetu? a u 2004 jo?.. a tere je tedy lepsi?

Odpovědi
hem

PSP 3004 nabízí mikrofon, jasnější obrazovku s ochranou proti odleskům a více barev. Model 2004 lze hacknout, u 3004 je to složitější. Záleží také na nahrané verzi firmware.

Makulka

podle mě je lepší 3004

GangstaHelper

Výhody 3004 jsou minimální, jasnější displej sice je, ale rastr toho mizerného rozlišení tak vynikne, že po chvíli hraní, když se pak podívám stranou, tak ho pořád vidím.

2004 má tu obrovskou výhodu snadného hacknutí.