SteimlX

Je lepší program než je Total Commander??

No hlavně mi jde o to, jestli se dá v TC nastavit třeba 4 „okna“??
nebo samzřejmě nějakej jinej program, kterej funguje podobně a má 4 … okna? pracovní plochy třeba )

Odpovědi
arygnoc

q-dircommander.

je podobný ako total, ale umožňuje i 4 okná.

Vojta24

Double Commander → domovské stránky http://doublec­md.sourceforge­.io

Imo je po všech stránkách lepší než Total Commander přesto že vypadá naprosto identicky. Hlavní benefity jsou při zachování stejné funkčnosti dva: dostupnost pro širší škálu platforem (nejen windows ale i macox a linux) a narozdíl od total je double commander opensource projekt, tedy s volně dostupnými zdrojovými kódy a můžete ho používat legálně zdarma.