nikeroska

Je lepší počítač nebo notebook? Proč?

Nejlepší odpověď
annas

Další rady a názory v modré liště.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­62&q=po%C4%8D%C3%AD­ta%C4%8D+nebo+mo­tebook&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
Sůwa

Já jsem si musela pořídit oboje. Jsem z domova pryč několik měsíců v roce, na to mám netbook s monitorem 11" a s přídavným monitorem 15", mám k tomu i externí DVD mechaniku. Tohle tak často nepotřebuji, je to trvale na chalupě a netbook se mi vejde do kabelky. Doma mám stolní PC s monitorem 20". Zvaž své potřeby a podle nich se rozhodni.

matt

To nejde říct. Záleží na co ho potřebuješ. Počítač je lepší na hry (samozřejmě i ntb, ale dražší za stejný výkon). Ntb je přenosný, hodí se do školy, na výlety,…

MILAN1961

musíš si rozmyslet na co ho budeš používat,na hry je lepší pc ale jestly cestuješ tak notebook-dneska už to vyjde cenově skoro stejně