Avatar uživatele
Mili @

Je lepší plazmová nebo LED televize?

Kterou byste si koupili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4873 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Losos

Kdyby byla odpověď tak jasná a jednoduchá, jak vy ji požadujete, ulevilo by se spoustě lidí v rozhodování. Ale bohužel to tak snadné není :)

Technologie LED je poměrně čerstvou záležitostí ve světě TV elektroniky, ale už nyní dosahuje úžasných výsledků, co se týče zobrazení, tak minimální spotřeby.

Plazma, ověřená stará klasika, která má spoustu výhod i nevýhod. Hlavní nevýhodou oproti LED je rozhodně obrovská spotřeba.

Je také nutno si říci, na jaké účely TV potřebujete a jak moc velký televizní „gurmán“ jste a jestli opravdu potřebujete LED. Jsem si naprosto jistý, že pokud vložíte peníze, které by jste dala za momentálně předražené LED (ikdyž dají se najít i výhodné akce, uznávám) a za stejnou cenu pořídíte plazmu, budete nadmíru spokojena, neb se jedná o skvělé televize. Osobně vlatním LCD, čili ani jedno na co se ptáte, od Samsungu, vybíráním té správné televize jsem strávil přes 2 měsíce a jsem rád že jsem to neuspěchal.

Neb se nejedná o produkt, který kupujete každý půlrok, vyplatí se vybrat si opravdu takovou, která splňuje vaše požadavky a která vydrží.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Duckiller

Nutno také podotknout, že technologie u plazmy má jednu chybu. Při stálém zobrazování jednoho obrazu/bodů, se do televize „vypálí“ obraz, čímž je poté televize znehodnocená.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mili @

nepatří to do JÍDLA – pardon!

před 4873 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek