TrishaS

Je lepší (ne)aktualizovat Android?

Někdo říká že se mobil po čase začne nehorázně setkat. Někdo že ne. Tak co je lepší.

Odpovědi
anonym

Je to lepší a to po všech stránkách. Na vývoji Androidu se samozřejmě neustále pracuje, tak jako na každém úspěšném softwaru či OS. Opravují se případné bezpečnostní díry, softwarové chyby, vylepšují se dosavadní funkce a přidávají nové, zdokonaluje se ovládání atd. Když po určitém čase vývojáři vydají update (aktualizaci) a dostane se až na tvůj model (přes výrobce), je pouze rozumné systém aktualizovat.
P.s. ještě se mi nestalo, že by oficiální aktualizace způsobila nějaké problémy, (sekání atd.). Naopak.

JájsemRaibek

Pořídit si tento, nemusí se aktualizovat a ani se neseká
http://www.ezy-gadgets.com/i­mage/cache/da­ta/nokia_5110-500x500.gif