havířka

Je lepší na sebe před prvním rande naslepo vše prozradit? Hlavně věk?

Když vím věk protějšku a mám pocit, že by se mohl tím mým vyděsit, je lepší to neprozradit? Taky například vzdělání, práci, apod.? Není hlavní to, že si rozumíme? Není to o to víc vzrušující, setkat se s někým o kom nic nevíme?

Odpovědi
zelezo1983

Jo dyt ses tu ptala před chvili ano proste vyklop na sebe vse co by mohlo druheho zajimat a podle toho te pozna a rekne si jesli ma cenu do toho jit nebo s tim prastit

iceT

A jak chceš pak chlapovi vysvětlit,až se třeba budete brát nebo uvidí tvou občanku,že jsi mu lhala,a že tvůj věk není pravdivý?To si pak taky může ten chlap myslet,že jsi mu lhala ve všem,ne jen ohledně věku,a veškerá důvěra bude víš kde…Sice píšeš před prvním rande,ale co pak?To mu řekneš"Sorry,je mě o deset let víc"?