Nechápavé

Je lepši na hraní her Win 7 nebo 8.1 ??

Ktery je proste lepsi a nezatezuje tak pc

Odpovědi
AmazedWolf

Pro mě je lepší Win7. Na Win8 běží hodně zbytečných skrytých procesů.Win7 jsou i uživatelsky přívětivější. Nebo si můžeš počkat na Win10.

Quimby

Je to jedno. Výkon her je v obou stejný. Důležité je zvolit 64-bit verzi, pokud máš tedy 4GB+ RAM.
Pokud si ještě žádný neměl, tak bych zvolil W8, protože je novější a nejspíš dostane i zdarma aktualizaci na W10. Pokud jsi už na nějaký zvyklý, tak u něj můžeš v klidu zůstat.