race02

Je lepší město Pardubice nebo Hradec Králové?

Tak co mechov nebo perníkov?

Nejlepší odpověď
briketka10

Praha !! proč Pardubice nebo Hradec Králové ??

ale jsem z Pardubic..

Další odpovědi
Drap

Úsudek se již mnoho let odvozuje od toho kdo na čí straně bydlí. Pardubičtí tvrdí že Hradec a naopak.

ReHu

Drape, Drape.
To přece jíž dávno není pravda.
To říkají pouze ti, co jim zamrzl mozek před 30 lety.
Protože mám vztah k oběma městům, mohu to posoudit.

štamgast

Něco jako otázka: Je lepší město Brandýs nad Labem nebo Stará Bolselav nebo Je lepší město Prostějov nebo Přerov?

Tohle se takhle nedá říct, prostě obě města jsou v něčem výjímečná, jiná.

ratava

Lepší? V naší zemičce jsou přeci všechna města nejlepší… :o)
Jen některá máme radši… Nejspíš pro vzpomínky a zážitky…

pavouk1971

Každé má svoje kouzlo,ačkoliv jsem pernikář mám rád i mechov