Avatar uživatele
VanEgg

Je lepší menší vesnice 5km města nebo menší město 20 km od velkého města?

Přemýšlím kde je lepší bydlení

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4089 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Na to je těžká odpověď.Záleží kolik ti je a co plánuješ do budoucna.Pokud jsi mladá(ý), a p plánuješ rodinu, tak menší město.Pokud máš zájem o zahradu a chování zvířat, tak je lepší vesnice.
Protože, jak to vidím já, v této společnosti je lepší mít zahradu a zvířectvo a být nezávislý na potravinách z obchodu, protože všechno se zdražuje, je větší nezaměstnanost a co si doma vypěstuješ tak máš a nemusíš nic kupovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Matt6

Já osobně bydlím již několik let v menším městě asi 30km od Brna a určitě bych neměnil. Spojení je sem dobré a autem ta cesta taky nevyjde o moc déle. Trochu horší to bývá s noční dopravou, kdy se k nám bez auta dostat prostě nedá. Menší vesnice v těsné blízkosti měst na mě působí strašně nepříjemně, už proto, že často sousedí s rušnou silnicí. Jinak pěkné srovnání bydlení ve městě a na vesnici je třeba tady http://www.no­vostavbyzprahy­.cz/nove-bydleni-v-praze/zivot-ve-meste-ci-na-venkove/ nicméně každému sedne něco jiného :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Spíš, aby to bylo město s rozšířenou působností, aby tam byli všechny úřady, nemocnice, soukromé lékařské ambulance, mateřské, základní a střední školy, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vzdálenost nehraje takový význam, jako prostředí té které obce a kvalita bytu. Jen na okraj – 5 km se nechá za hodinu odskákat na jedné noze a zbytek dojít pěšky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada