Avatar uživatele
annas

Je lepší litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili nic?

Bubcova otázka, kterou nedávno položil, mně připomněla další téma písemné maturitní práce z CJL. Jde o slova významného italského renesančního básnika G. Boccaccia.

Jak jste na tom vy? Litujete, nebo nelitujete…?

Doplňuji:
Já sama občas lituji toho, co jsem zažila, ale i toho, co jsem nezažila (moje tajemství).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, Luss, Jahoda, anonym, vagra, aramah, Bunnik, johana 56, Drap, anonym, gagaga před 5032 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nikdy jsem ničeho nelitovala a doufám,že litovat nebudu.Pokud litovat budu,tak jedině toho,že jsem udělala něco tak špatně,že toho musím litovat.
Doplňuji:
Co mě nezabije,to mě posílí…:-D

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iwetax

Lituji v životě zatím třech věcí. 1– že jsem na tři dny utekla z domova ( to byla blbost, hledala mě policie) 2. Jak jsem se chovala k nemocné mamině ( To mě mrzí hodně, bohužel se ale trefila do let kdy je odmlouvání rodičům normální). 3– Když jsem nepomohla nebo si nevzala jedinečnou týranou fenku zavřenou v kotci. ( Je to bezmoc, nikdy na to nezapomenu. Ten pes měl královskou duši)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Já ničeho nelituji a doufám, že ani litovat nebudu. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já nelituji ničeho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nezazit-nezit.Myslim si,ze kazdy clovek za 24h udela nejaky ten ulet at v mluve ci v pismu nebo deni okolo neho.Je to dobre byt na par minut ci hodinku byt sam pro sebe saskem,a tim prozit vicero povah k porozumeni.Neni ceho litovat je to lepsi zazit nez se nudit ci stereotyp.Nelituji niceho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
1popelka1

Znám trochu pozměněnou podobu tohoto citátu:
Je lepší litovat, že jsme něco zažili a třeba se i ztrapnili, než hned a nebo později litovat, že jsme to nezkusili.

Nelituji ničeho a trapasu se člověk časem zasměje 🙂 Je to pořád lepší, než si říkat co by bylo,kdyby… jenže to už se nedozvíme, protože je pozdě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

Jistě se najde někdo kdo lituje né všeho ale něčemu malého ze svého života. Já osobně jsem udělala pár „kravin“ ale ničeho nelituju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Tak to je opravdu těžká otázka.Musím se přiznat,že jsem impulzivní člověk a říkám věci přímo.Někdy jsou z toho někteří lidé špatní a já pak lituji,že se nedokážu přetvařovat.Nejspíš převládají situace,kdy toho nelituji,ale určitě souhlasím s názorem,který vystihuje celá otázka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Rozhodně ničeho nelituju.Život se musí prožít a ne pronudit-to by nebyl život.A jak se říká-něco zlé je k něčemu dobré.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek