jirka F

Je lepší kolo nebo Auto ?

já si myslím že je lepší kolo ale nevím.

Doplňuji:
no nevím těžké možná posoudit

Nejlepší odpověď
Drap

Nemůžeš srovnávat nesrovnatelné. Každý si musí vybrat sám co mu vyhovuje.

Další odpovědi
gecco

OK…
Tak vezmi na kole rodinu na dovolenou k moři nebo na něm převez pytel cementu a sloupky na plot…
Případně se jeď autem projet na krkonošskou hřebenovku…
:-OO

ReHu

Gecco to vystihl. přesně.
Hloupě položená otázka.

Lamalam

Nesmyslná otázka. Je lepší nůž nebo vidlička?

quentos

Vzhledem k tomu, že před nebo není napsaná čárka, nejedná se o vylučovací způsob – tudíž se připouští odpověď „obojí je stejně dobré, záleží na konrétní situaci“.

anonym

V autě za 5O tisíc se můžete schovat třeba před deštěm,ale na kole za 80 ticíc můžete jezdit i po lese třeba downhill,nejlepší by bylo pořídit si asi oboje,nebo jenom lepší auto.

honza19hk

gecco, sloupky na plot ani paleta cementu problém není pokud na to máš vhodný kolo. Nicméně ve městě je stále nejlepší kolo.proti autu má spoustu výhod.A mnohdy na něm odvezu víc než v kdejakým osobáku.