Chloe

Je lepší jít studovat vaši vysněnou VŠ, nebo stejný obor v jiném městě, protože v něm bydlí muž, kterého milujete?

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Vysoká škola rozhoduje o tvé budoucnosti. Co když toho dotyčného přestaneš milovat? Něco se stane, cokoliv, a všechno bude v haj*lu. Volila bych studium, za přítelem můžeš dojíždět nebo on za tebou.

Další odpovědi
anonym

Než dostuduješ, bude muž, kterého dnes miluješ možná minulost. Studiem rozhoduješ o svojí budoucnosti. Momentální vztah je přítomnost. Třeba ti vyjde obojí, ale překážky ve vztahu jsou dobrá prověrka, ne?

Damiana

Pokud muž, kterého miluješ miluje i tebe, nebude mít problém se kvůli tobě přestěhovat do města, kde je tvá vysněná škola.

Drap

V takovém rozhodování figuruje celá řada aspektů. Proto se musí každý rozhodnout sám , po zvážení všech pro a proti.