Avatar uživatele
Zvědavý

Je lepší jíst teplé jídlo před nebo až po cvičení ??

nebo jíst cokoliv před nebo až po cvičení ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 3406 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Kdysi jsem se na to ptala jednoho terapeuta.. Cvičila jsem totiž každý den ráno. Jenže po tom, co jsem se dověděla – jíst hodinu před cvirčením a půl hodiny po cvičení, jsem změnila dobu, protože bych musela ráno vstával o 2 hodiny dříve.

Ověřovala jsem v odkazu, zda stále platí. Ano. Asi hodinu před cvičením je třeba sníst malou svačinku – tvaroh či jogurt s ovocem nebo tyčinku müsl, aby se udržela vyrovnaná haldina krevního cukru a měli dostatek energie.

„Přibližně po půl hodině po cvičení můžete konzumovat potraviny s vyšším glykemickým indexem, které zajistí lepší regeneraci svalů, někdy se doporučují i proteino-sacharidové nápoje pro lepší vstřebání a následný regenerační efekt“ atd.

Další ppdrobnosti v odkazu.
http://blog.ka­loricketabulky­.cz/2014/01/jak-spravne-jist-a-pit-pred-a-po-cviceni/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Až po cvičení,proto­že,když se najím tak usnu nebo se mě nechce a také snižuji riziko,že bych hodil grcku a udusil se hlavně při posilováí břišních kostek leh – sed.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Řekla bych, že nejvhodnější je cvičit cca 1–1,5 hod. po jídle. Tělo potřebuje při cvičení sacharidy. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek