vessuv

Je lepší Jason Voorhees nebo Michael Myers?

Tuhle otázku pokládám čistě proto,že se nudím,a chci vidět,kdo z vás tyhle filmy viděl. Pro mě osobně je lepší Jason,protože on vraždil proto,že se mstil. Za to Michael Myers jen proto,že to byl psychopat… Taky chápu,proč Jason nosil masku.. Přeci je jasné,že když má vadu obličeje,že jí nosit bude. Ale nevím,proč jí nosil Michael.No,film,ve kterém vystupoval Michael Myers(Halloween) jsem viděla bez zvuku. Takže jinak bych to možná pochopila,nevím. CO si o tom myslíte vy?

Odpovědi
tom004

Já se v žádném případě nenudím,i když některé otázky jsou nuda,ale odpovím.Pro mne je lepší Josef Náhlovský. Nemstí se,nevraždí a je s ním legrace.

Earl Sin

Za Jasona vraždila i matka, takže je srabík. Michael byl magor.
Ale Freddy, to je jiná liga… :)