Bětuška2

Je lepší iPhone 5 c, nebo nějaký jiný mobil za Kč 5000?

Odpovědi
anonym

Upřímně, mobily za 5k za nic moc nestojej.

Ronnie3697, hloupost. Telefony za 5–7k jsou zasekané šmejdy (mobilů jsem měl několik, takže vím). Naopak mobily kolem 10–15k jsou takový průměr, sám takový mám, jsem naprosto spokojen, nikdy se neseká, vše funguje jak má.

Spíš jsi jen sociálně slabý člověk, který si mobil za 10k dovolit nemůže, rozhodně to nejsou, jak říkáš, zbytečně drahý zbytečnosti.

Ronnie3697

Mobil za 5–7k je tak akorát. Mobily nad 10k jsou zbytečně drahý zbytečnosti.
A k otázce, pokud chceš iPhone, tak si kup iPhone. A pokud je ti to jedno, koukni do nějakého internetového obchodu, zadej cenový interval a prohlédni si mobily, které se ti líbí.