spooky

je lepší hra: Dostihy a sázky (klasik s hrací deskou) nebo Dostihy a sázky II. (kde není hrací deska) ?

Nejlepší odpověď
quentos

vůbec nejlepší verze této hry jsou Dostihy.
(Tedy bez „…a sázky“). Jedná se o takový upgrade Dostihů a sázek, o kterém se vám ani nesnilo.
Pod touto verzí jsou podepsáni Michal a Vratislav Jankovi. http://gardega­mes.cz/

Další odpovědi
Bedy

Já mám raději ty klasické s hrací deskou. Ale je to spíš otázka vkusu.
quentos: Díky za nápad, o tom ani nevím.

spooky

to je sice fajn, ale 2000kč za ní fakt dávat nebudu. Raději bych jinou odpověď.