Hafanana

Je lepší Dášeňka nebo Krakakit?

Je lepší Dášeňka nebo Krakakit? Co máte raději? Čím Karel Čapek více přispěl české literatuře?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Krakatit

Nesrovnatelné: Dášenka čili život štěnětě =.psí pohádky, Krakatit = román na téma nebezpečí zneužití vědy, pokud ovládne přírodní síly. Čapkův spisovatelský talent byl všestranný – Např. nositel státní ceny za Povídky z jedné kapsy, slovo R.U.R. (s bratrem), novinář atd. atd. atd.

Nemám na výběr.

Další odpovědi
anonym

Krakatit

Zase chybí jiné možnosti, obojí jsou dobré, Dášenka je pro děti, Krakatit je pro starší.

Martuse011

Dášeňka

wolftade

Krakatit

hanulka11

to nemůžeš srovnávat