klaforan

Je lepší cvičení Pilates, nebo Kalanetika

Důležité pro tvarování postavy, nemohu pro základní nemoc skákat, nebo používat taneční prvky.

Odpovědi
alenka901

já doporučuji pilates (sama ho cvičím)je zaměřený hlavně na problematické partie ale i na vnitřní svaly,záda,za­deček,břicho jsem s ním moc spokojená,krásně tvaruje tělo a není to taková dřina

tyna.ryglova

Já se taky víc přimlouvám za pilates. Mně vyhovuje víc, ale asi by bylo lepší to vyzkoušet, každýmu vyhovuje něco jinýho. Pilates cvičím doma. Zaplatila jsem si online kurz https://kurzy­azazitkyonline­.cz/pilates-pro-zacatecniky/ , podle kterýho cvičím.