Zlatý

Je lepší chlebovka plastová z tvrzeného PVC nebo propylenu (PP) či polyetylenu (PE) nebo klasická ze dřeva ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Vzhledem k trvanlivosti dnešního chleba je to celkem fuk.
Osobně dávám chléb do mikrotenového sáčku a uložím do chladničky.
Z tebou jmenovaných možností bych preferoval dřevo.

Další odpovědi:

Zlatý

viděl jsem ty plasty a sklo se rosit, když je tam více čerstvého pečiva. Dřevo to nedělá .)

Bronzový

My máme doma dřevěnou odjakživa, vypadá to i lípe než nějaká plastová a celkově se mi nezamlouvají kombinace plastu s potravinami. Proto dokonce i krajím na dřevěné desce :)

Stříbrný

mě osobně vyhovuje dřevěná, nenatahuje pečivo a hlavně chleba vůni plastu ale dřeva

Zlatý

Koupila jsem dřevěnou ale ne že by snad byla nejlepší, ale prostě se mi hodila do kuchyně. Chleba a pečivo je tam stejně tak 1-2 dny . Kupuji vždy čerstvé. Myslím ,že to je spíš po letech zase módní záležitost ,mít chlebovku .

Zlatý

Ze jmenovaných možností asi dřevo, ale stejně se do ní nemůže dát jen tak, bez dalšího obalu. Nejlépe plátěného.
A hlavně, záleží na kvalitě chleba.
A z kvásku, ne pouze z droždí, ho již téměř nikde nepečou.

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

re: hanulka, neviděl bych to tak špatně :) jak píše www, že ho dá do sáčku-tam snadno navlhne a proto je lepší chlebník, musí se koupit čerství chleba, dva dny vydrží, třetí den se z něj udělají topinky a čtvrtý den se koupí další :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.