chi

je lepsi byt doma nebo jit na intr.

Nejlepší odpověď
Drap

Každému vyhovuje něco jiného. Musíš zvážit všechna pro a proti a rozhodnout se sama.

Další odpovědi
leporela22

já teda radši dojíždím a to 30 km tam a zpátky je to daleko ale doma je doma stačí že příští rok budu muset cestovat za prací .

PostApMan

Doma je doma, jak už tu bylo řečeno hodně záleží na vzdálenosti, ale taky na tom, jestli se na to člověk cítí. Je to velký krok – odstěhovat se od rodičů a jejich každodenní podpory. Na druhou stranu je dobrá a v životě nutná zkušenost – osamostatnit se.

huxa

Tak, to se snad řeší dle toho, jestli by se vyplatilo ještě dojíždět nebo ne, ne? Pokud máš školu 50 km od domova, musela bys přestupovat, apod. lepší by byl intr.

marci1

Pokud nemáš školu příliš daleko, tak rozhodně je lepší být doma.

Jsemtady

Mno … pokud máš doma vegáč a pohodu, že si můžeš dělat co chceš. Tak doma, jinak intr. Mno ale na kouření a alkohol a pozdní příchody budeš potřebovat povolení od rodičů.

anonym

Intr více sexu a chlastu :)