Je lepší bavit se v pekle nebo nudit se v nebi?

Nejlepší odpověď
Houslovyklic

Já bych řekla, že nejlepší je bavit se v nebi…

Další odpovědi
anonym

Rozhodně se bavit v pekle.
Příliš poklidu není nic pro mne…
😉

marci1

Bavit se v nebi. 🙂

Zbynas

Přijde takhle Bill Gates do nebe a svatý Petr se ho ptá: raději do nebo nebo do pekla? „No, já nevím“. Tak mu pustí dvě videa. Na prvním všichni klečí, modlí se; a na druhém si užívají nezřízené orgie s ženami. „Raději do pekla“, rozhodne se tedy Bill. A rázem je v pekle. Lucifer ho strčí do kotle s horkou vodou a Bill se ptá: „Ale já na videu viděl něco jiného!“. A lucifer jen odvětí: „To byla demoverze!“ :D

anonym

Můj názor je, že ani jedno z toho neexistuje :) Ale kdyby, tak radši nebe ;)

Nuk nuk

Myslím, že v tom pekle zas takovou zábavu nechystají.

Kelt

Je ale třeba definovat pojmy, zábava a nuda, nebe a peklo. Pro někoho je zábava sedět na diskotéce a poslouchat hudbu, a jiný se ve stejné situaci nudí. Pro někoho je nebe ideální posezení na lavičce a koukat na západ slunce, peklo zase rvačka v hospodě. To je samozřejmě individuální záležitost.
Když budu brát , že jsi dokonalý a dostaneš se do nebe a nikdo jiný tam nebude, tak se tam asi budeš nudit, protože tam budeš sám.
A lidé se baví a jsou hříšní a dostanou se pak do pekla, tak je asi lepší se bavit v pekle.

arygnoc

no, moc volieb asi nedostanem, takže do toho nebíčka si pre istotu nechávam pribaliť kartón cigár a fľašu dobrej slivky.
ešte rozmýšľam o notebooku a aspoň baldurs gates, ktovie, aké tam je pripojenie k netu.

;)