Je lepší bavit se v pekle nebo nudit se v nebi?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Já bych řekla, že nejlepší je bavit se v nebi...

Další odpovědi:

Rozhodně se bavit v pekle.
Příliš poklidu není nic pro mne...
;-)

Zlatý

Bavit se v nebi. :-)

Bronzový

Přijde takhle Bill Gates do nebe a svatý Petr se ho ptá: raději do nebo nebo do pekla? "No, já nevím". Tak mu pustí dvě videa. Na prvním všichni klečí, modlí se; a na druhém si užívají nezřízené orgie s ženami. "Raději do pekla", rozhodne se tedy Bill. A rázem je v pekle. Lucifer ho strčí do kotle s horkou vodou a Bill se ptá: "Ale já na videu viděl něco jiného!". A lucifer jen odvětí: "To byla demoverze!" :D

Můj názor je, že ani jedno z toho neexistuje :) Ale kdyby, tak radši nebe ;)

Stříbrný

Myslím, že v tom pekle zas takovou zábavu nechystají.

Bronzový

Je ale třeba definovat pojmy, zábava a nuda, nebe a peklo. Pro někoho je zábava sedět na diskotéce a poslouchat hudbu, a jiný se ve stejné situaci nudí. Pro někoho je nebe ideální posezení na lavičce a koukat na západ slunce, peklo zase rvačka v hospodě. To je samozřejmě individuální záležitost.
Když budu brát , že jsi dokonalý a dostaneš se do nebe a nikdo jiný tam nebude, tak se tam asi budeš nudit, protože tam budeš sám.
A lidé se baví a jsou hříšní a dostanou se pak do pekla, tak je asi lepší se bavit v pekle.

Diskuze k otázce

Zlatý

arygnoc

no, moc volieb asi nedostanem, takže do toho nebíčka si pre istotu nechávam pribaliť kartón cigár a fľašu dobrej slivky.
ešte rozmýšľam o notebooku a aspoň baldurs gates, ktovie, aké tam je pripojenie k netu.

;)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2737
Zlatý quentos 1321
Zlatý mosoj 1305
Zlatý Drap 964
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 605
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 538
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 487

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.