teufl

Je lék na kocovinu?

Takhle, v první řadě … SAMOZŘEJMĚ VÍ, JE TO PŘIROZENÉ A TRVÁ CHVILKU, tak prosím nepište odpovědi typu: „Kriste pane, to snad vydržíš.“ nebo „Kdo chce chlastat, musí nést následky.“
Vím, že se to dá vydržet (sama teda ani moc nepiju a kocovinu jsem měla jenom párkrát v životě, ale zkrátka mě to zajímá.

Například kamarád účelně kocovině předchází tak, že těsně po pití si dá paralen a jak říká, tak už poslední 4 roky neměl kocovinu … Někomu zas pomáhá kafe, nebo kámoška vždycky ráno sežere čokoládu a prý se pak taky cítí mnohem líp.

Máte tedy i vy nějaký fígl, jak přelstít kocovinu?

Nejlepší odpověď
quentos

osobně nevyzkoušeno, ale prej pomáhá Cola a topinky s fazolemi. Důležité je hodně pít (nealko, nejlépe čistou vodu), aby se vyrovnala ztráta vody způsobená alkoholem.

Další odpovědi
Lamalam

Kafe je nesmysl, dehydratuje stejně jako alkohol. Mě pomáhá pití džusu s minerálkou a pobyt venku.
Doplňuji:
Kocovina z pohledu biochemika: http://www.ve­da.muni.cz/vi­te/4226-biochemie-kocoviny-aneb-proc-je-nam-po-piti-spatne

anonym

Proč to nedáš do vyhledavače? To se tady raděj rozepíšeš na několik řádků, aby ses dozvěděla?
https://www.go­ogle.cz/search?q=dom%C3%­A1c%C3%AD+l%C3%A9%C4%8Db­a+kocoviny&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=sb&gfe_r­d=cr&ei=_1FSVNfkA­eWk8wf3zIHIBA

Zvědavý

Nepřestat pít.

Luxx

mi pomáhá čistá voda… hodně čisté vody…

slevin

na opici neexistuje zadna finta.jen čas

marci1

Jak vyzrát nad kocovinou ? Antiethanolem07 : 🙂

Zdroj: http://www.le­karna.cz/anti-ethanol-07-ae-07-5x2kapsle/

ten který je

Mně pomáhala druhý den těžká fyzická práce.Bylo to vždy účinné.

luky.1986

Ja ji zaspim:-) prijdu rano vyndanej a chrapu do vecera..pak vstanu najim se a oukej