mir.navr

Je legalni dat na youtube navod na střelny prach?nebo ho vyrabet?jen tak…

Je legalni dat na youtube navod na střelny prach?nebo ho vyrabet?
Doplňuji:
Ptam se jen tak pro zajimavost.
Jinak ho nevyrabim,ale uvazuju…

Odpovědi
gecco

Na netu je tolik návodů na výrobu výbušnin, že nějakým dalším rozhodně díru do světa neuděláš.
A jo – legální to je.
Ovšem skutečně jej vyrábět smíš pouze, pokud jsi držitelem živnostenského oprávnění „Výzkum, vývoj, výroba, ničení, zneškodňování, zpracování, nákup a prodej výbušnin“.

Emefej

Návod zveřejnit klidně můžeš, ale budeš asi miliontý.

Awe

Ona stačí i wikipedia…Tam je vše od výbušnin až po jedy.