Human

Je legálne opustenie Mexika a Kuby?

Doplňuji:
Jop, ale myslel som že keby som sa tam narodil, tak či by bolo legálne keby som odtiaľ odišiel :D

Nejlepší odpověď
Drap

Je. Kubu i Mexiko můžeš klidně opustit, pokud tam ovšem jsi.

Další odpovědi
Hamon

Ano, bez problémů (i když z Kuby až poměrně nedávno).
Doplňuji:
http://zpravy­.e15.cz/zahra­nicni/politika/ku­banci-mohou-volneji-cestovat-staci-jim-pas-946821
Mexiko snad není potřeba dokládat.

Lamalam

Pokud to tamní režim povolí, pak je to legální.

Human

dik Hamon. inač v tom Mexiku je to tak, že pri odchode netreba nič dávať, stačí sa „iba zobrať a odísť“? :D lebo pri tej Kube treba najprv predložiť pas a potom ich pustia odísť (podľa toho linku ) :D