Miroslavst

Je krásný víkend. Pojďte, uvolněte se a změníme téma. Tak jdeme na to? Co vy na to? Jo?

A proč vlastně voda-svěcená voda? Proč ne něco jiného?

Nejlepší odpověď
anonym

a co třeba,že by tě při křtu polévali pivem at rosteš a sílíš,při svatbě vodkou at jsi opilí nejen láskou a při pohřbu vínem,jelikož je v něm pravda tak at nelžeš az půjdeš před všemohoucího?

Další odpovědi
vecernice

Zas takový odběr té svěcené vody není a kdyby to bylo něco jiného,tak by se to možná kazilo.

Michal

Hurá.Pojďme, bude nám svatý každý kousek přírody.Ten,který jsme nestačili zničit.Nebo je to jen naivní sen?To se brzo ukáže.A kam by jste nás Miroslave pozval? Alespoň virtuálně? Máte svá tajná zákoutí? Nebo vodíte děti na počurané pískoviště? Už by to dávno nemělo být.