Pé.ju.ška

Je krádež peněženky nebo kabelky trestný čin?

Nejlepší odpověď
nikeroska

pokud hodnota ukradených věcí přesahuje hodnotu 5.000 pak je to trestný čin, pokud ne, je to jen přestupek

Další odpovědi
Illines

Kazda kradez i te penezenky ci kabelky , je kradez,at to kvalifikuji jak chteji.

Michal Kole

Tady spíš záleží co v té peněžence je.

Do 5000 je to přestupek
Pokud tam byla i občanka – tak to je trestný čin něco o nevím jak se to jmenuje dokladech
Pokud i platební karta tak je to nedovolené držení platebního prostředku

oskar

Zajímalo by mně,který blbec tento zákon vymyslel a neuvěřitelné je,že s tím někdo souhlasí…