Avatar uživatele
johana 56

Je Konopné mazání účinnější než jiné masti na bolesti svalů a kloubů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? petka, annas, BENYTA, aramah, Andělé, Bičiště, fablen, Drap před 4480 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Dostal jsem kelémek, doma dělané msti, pry silné. Nemá to chybu, zkoušel jsem to jen na klouby, ale funguje na 150 %

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

mně pomáhá o hodně víc než jiné výrobky

vyfotila jsem ti jaké používám
http://img.na­dapenny.com/t20/120­17/nadap062635488­050237.jpg
Doplňuji:
myslím, že si to musí ale každý jednotlivec vyzkoušet sám na sobě , co pomáhá jednomu nemusí pomoci druhému

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BENYTA

Můj bratr – 50 let – si u nás po návštěvě zapomněl konopný gel, on má dnu a dost velké bolesti, nejdřív jsme ho uložily, že mu ho vrátíme, pak se s ním mamka ze zvědavosti jednou namazala, a měl smůlu, musel si koupit jiný…to mluví za vše, mámě je 69 let a prý po tom namazání jí klouby úplně omládly…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Co jsem slyšela od lidí, tak ano, zhojilo to i bércový vředy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

Masti obecně je sázka do loterie. Konopí má však určitou výjimku a jeho účinnost je lidmi potvrzována. Je smůla, že oficiální pohled je na něj jen jako na drogu a nevěnuje se více jeho výzkumu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

konopnou mast vyzkoušenou nemáme, ale kupujeme hadí mast a ta nám pomáhá a účinkuje (kam se hrabou koňské masti)

Zdroj: www.lekarna.cz/du­rissus-hadi-mast-50ml-masazni-103555/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lékárna

Pěkný den,nedovolil bych si řici učinnější,ale řada našich pacientů si konopnou kosmetiku chválí a opakovaně si ji kupuje

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/skupina/kos­metika-konopna-kosmetika-113

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

Jasně, že je. A to díky jeho složení, protože obsahuje opavdu účinné látky.

před 1784 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek