johana 56

Je Konopné mazání účinnější než jiné masti na bolesti svalů a kloubů?

Nejlepší odpověď
Drap

Dostal jsem kelémek, doma dělané msti, pry silné. Nemá to chybu, zkoušel jsem to jen na klouby, ale funguje na 150 %

Další odpovědi
hanulka11

mně pomáhá o hodně víc než jiné výrobky

vyfotila jsem ti jaké používám
http://img.na­dapenny.com/t20/120­17/nadap062635488­050237.jpg
Doplňuji:
myslím, že si to musí ale každý jednotlivec vyzkoušet sám na sobě , co pomáhá jednomu nemusí pomoci druhému

BENYTA

Můj bratr – 50 let – si u nás po návštěvě zapomněl konopný gel, on má dnu a dost velké bolesti, nejdřív jsme ho uložily, že mu ho vrátíme, pak se s ním mamka ze zvědavosti jednou namazala, a měl smůlu, musel si koupit jiný…to mluví za vše, mámě je 69 let a prý po tom namazání jí klouby úplně omládly…

pusinka50

Co jsem slyšela od lidí, tak ano, zhojilo to i bércový vředy

Mapel

Masti obecně je sázka do loterie. Konopí má však určitou výjimku a jeho účinnost je lidmi potvrzována. Je smůla, že oficiální pohled je na něj jen jako na drogu a nevěnuje se více jeho výzkumu.

fablen

konopnou mast vyzkoušenou nemáme, ale kupujeme hadí mast a ta nám pomáhá a účinkuje (kam se hrabou koňské masti)

Zdroj: www.lekarna.cz/du­rissus-hadi-mast-50ml-masazni-103555/

Lékárna

Pěkný den,nedovolil bych si řici učinnější,ale řada našich pacientů si konopnou kosmetiku chválí a opakovaně si ji kupuje

Zdroj: http://www.le­karnavlipkach­.cz/skupina/kos­metika-konopna-kosmetika-113

Pajka.111

Jasně, že je. A to díky jeho složení, protože obsahuje opavdu účinné látky.