gecco

Je ke ´sbalení´ kluka/chlapa pro holky/ženy důležitější facebook a nebo facelift?

😉
Nejsem autorem, teď jsem ten fórek ´zaslechl´.

Nejlepší odpověď
marci1

Pro mě : „Keep smiling“. 🙂

Další odpovědi
briketka10

je to otázka pro holky, tak proč odpovídaj kluci ??
pro mě je důležitej dnes už ten „facelift“ po facebooku
se neseznámím muselo by mě bejt asi těch15 a to
mi teda není 😁

anonym

Chemie,žádnej facejbouk,
láska je láska

anonym

Myslím, že je důležitější přímý kontak, to znamená někde na tanečním večírku, plese či zábavě.
Za našich mladých let jsme žádné facebooky neměli a každý(á) se seznámil(a).
Já například jsem se seznámil s manželkou na poutní taneční zábavě v jiném městečku.

zjentek

asi ten atlas hub ;q
Doplňuji:
..má ten fór i nějakej konec?

anonym

Facelift nemám…
Doplňuji:
…a ani po něm nijak netoužím,protože ten atlas hub mi bohatě stačí.

led

„Nemám facebook, ani facelift a podobné "srágoriny“ a ani po tom netúžim, takže nemám nárok na zbalenie? A ja som si myslela, že zbaliť možno aj z očí do očí… "- komentovala otázku mladá dievčina

gecco

Led → já taky považuju milej kukuč za výrazně lepší, než facebook s faceliftem dohromady…
😉

gecco

Zjentek → to už je celý…
😉

zjentek

dobrý ..to neva ;)

anonym

zjentek – Je to furt dokola,dokuď ti náklaďák nepřejede lebku.

zjentek

ale neříkej, že ses nenasmál, to bys mě nas*al ..no jestli se fakt nesměješ, tak ten špatnej seš tady ty ..jasný?

anonym

Jasný?Ale jo furt…

anonym

hihi