kamila44444

Je k uzdečce i udidlo?

Když chci objednat uzdečku, tak je k ní i udidlo? Nikde se to nepíše.

Nejlepší odpověď
anonym

Předpokládám,že je bez udidla.Uzdečku přizpůsobíš,ale udidlo potřebuje téměř každý kůň jiné.Vždy když byly na závodech uzdečky jako cena-výhra.skládaly se z uzdečky a otěží,bez udidla…:D

Další odpovědi
Malá markéta

Minulej rok jsem si kupovala uzdečku … a tá sada byla v akci za 2.000,– a udidlo k tomu bylo ,jenže teď leží doma pač bylo moc velké.Je lepší si uzdečku a udidlo koupít zvlášť.