Leotom

Je jídlo v MC.Donaldu fakt tak nezdravé jak se o něm říká?

Tuhle otázku jsem ze zvědavosti navázal na předešlou :D

Nejlepší odpověď
Lucijej

Ale kdepak, ve skutečnosti je to mnohem horší.

Další odpovědi
Bedy

Klasický hamburger se dělá z toho nejhoršího masa – ze skeletů (z toho se třeba vyrábí výrobní salám – ), vše je plné emulgátorů, smaží se na palmovém oleji, který je nejméně kvalitní, člověk se z toho kloudně nenají, je to předražené.

Ale není to jen v McDonaldsu, ale i prakticky ve všech rychlých občerstveních. Jen každé si za to řekne jiné peníze – velká rychlá občerstvení jako Burger King, KFC, McDonalds, apod. si samozřejmě rádi nasadí cenu.
Doplňuji:
Pardon, odkaz jsem zapoměl dodat – http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/683204-peklo-na-taliri-vyrobni-salam

Dokonce Jamie Oliver se tomu věnuje – vizte (aj) – http://www.you­tube.com/watch?v=qFWxqMc­RHqY

lukas.zmizik

tak já bych řekl hlavně předražené – dej si tam něco, zaplatíš 150 kč a pak si to rozlož, mrkni dovnitř a usuď sám, kolik bys jinak zvlášť dal za sladkou housku, plátek slaniny, plátek sýra, jeden list hlávkového salátu, jedno kolečko rajčete a trochu hovězího nasekaného masa, které krávu nevidělo ani z vlaku
Doplňuji:
zapoměl sem na okurku

zjentek

jak různé složky potravy metabolizují, to je nejlépe patrné na dnešní vesměs mladé společnosti, která nestihne v dietě poznat víc, než festfood
Doplňuji:
sorry: fastfood

terry

Jak které. Smažená jídla určitě zdravá nejsou. Zeleninový salát je lepší.
Stejně si ale v Mc.Don. dávají lidi jídla pro chuť, ne proto, že by chtěli jíst zdravě. To by si jinak brali s sebou svačiny.

huxa

je nezdravé naprosto stejně, jako z restaurace. Před pár týdny jsem byl v McDonaldu-hodili mi na podnost hranolky a 6 kousků smaž. hermelína (ten se jim ale povedl) a chtěli za to přes 100Kč (měli to ještě dražší než v dobré restauraci)

Drap

Snad žádné jídlo z rychlého občerstvení, bez ohledu na značku řetězce, nelze považovat za zdravé.

odpomass

Doporučuji ;)
http://www.csfd­.cz/film/166969-super-size-me/

vivatisCZ

Já tam zajdu jednou za půl roku a stále žiju :D ale ti co tam chodí deno denně tak asi budou mít nějaké potíže