ten který je

Je ještě stále v platnosti vyhláška že na zastávkách MHD platí zákaz kouření?

Kamarád dostal totiž pokutu 500Kč.:-)
Díky.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

To může být kamarád rád, pokud dostal jen 500,–Kč pokutu za to že si nechal kouřit na zastávce MHD.

Další odpovědi
Děda Louda

Od července loňského roku přestal platit striktní zákaz. Byl omezen na vnitřní prostory zastávek, tj. boudy a kukaně. Jinak zákaz mimo tyto prostory neplatí, tedy ani třeba na refýžích, nejsou-li ovšem např. zastřešené.

hanulka11

Našla jsem ,http://algin­.cz/2010/07/na-zastavkach-mhd-se-muze-zase-kourit/

ale jak asi kde si to upraví.

iceT

Nevím úplně přesně jak vyhláška zní,ale slyšela jsem loni,že na zastávce ano,pouze pod stříškou se nesmí kouřit.

panenka

jestli ho chytli ve středu tak se mu nedivím 🙂