Avatar uživatele
Rozamunda

je ještě možnost přihlásit se do letošních vyvolených ?

Doplňuji:
jsem si to myslela … jsem zaváhala no :/ ale nevadí příště se přihlásím a uvidím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? bolak před 3893 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Projekt se už rozjíždí, tak už zřejmě ne.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Voni se letos budou točit? :) Supr, zrovna včera jsem si postesk, že by se zas mělo něco podobnýho rozjet…

před 3893 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Rozamunda

jsem nad tím tak ze začátku přemýšlela a nějak jsem na to kašlala ale dneska mě to docela štve že jsem se nepřihlásila … přece nic hroznýho na tom není jenom vyplnit přihlášku a čekat jestli se ozvou nebo ne

před 3893 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Jasný, mě osobně k tomu během první řady přemlouvali kamarádi abych tam šel, a osobně jsem nad tím určitou chvíli i uvažoval, ale dneska jsem rád že sem to neudělal.
Za prvý, druhá řada byla velice špatnej odvar tý první a za druhý by mě doteď každej všude poznával, protože tohle je vopravdu na celej život. Taky v těch smlouvách bylo napsáno, že bys jim prakticky další dva roky musela dělat loutku, což by pro mě osobně bylo nestestilený utrpení, jezdit po nějakejch autogramiádách atd.

A kdyby mě náhodou nakonec nevzali ani dovnitř, tak by to byl trapas na entou, i když kamarádi říkali že by mě stopro vzali. Prý by moje osobnost do jejich konceptu naprosto zapadl a že by si takovou šanci nenechali ujít. Hlavně ale chtěli vidět, jak bych tam ty ostatní obyvatele vily sral, protože já bych žádnej budíček nedodržoval, ani úkoly bych neplnil a všichni by za mě dostávali tresty, a byli by na mě nasraný a nenáviděli mě, což se situace ve který sem jako ryba ve vodě :) Šátek bych dostával každej tejden a diváci by mě určitě každej tejden zase vraceli, protože tydle realityshow táhnou hlavně negativní emoce, a těch by tam se mnou bylo určitě plno.. :))

před 3893 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek