Rozamunda

je ještě možnost přihlásit se do letošních vyvolených ?

Doplňuji:
jsem si to myslela … jsem zaváhala no :/ ale nevadí příště se přihlásím a uvidím

Nejlepší odpověď
Drap

Projekt se už rozjíždí, tak už zřejmě ne.

bolak

Voni se letos budou točit? :) Supr, zrovna včera jsem si postesk, že by se zas mělo něco podobnýho rozjet…

Rozamunda

jsem nad tím tak ze začátku přemýšlela a nějak jsem na to kašlala ale dneska mě to docela štve že jsem se nepřihlásila … přece nic hroznýho na tom není jenom vyplnit přihlášku a čekat jestli se ozvou nebo ne

bolak

Jasný, mě osobně k tomu během první řady přemlouvali kamarádi abych tam šel, a osobně jsem nad tím určitou chvíli i uvažoval, ale dneska jsem rád že sem to neudělal.
Za prvý, druhá řada byla velice špatnej odvar tý první a za druhý by mě doteď každej všude poznával, protože tohle je vopravdu na celej život. Taky v těch smlouvách bylo napsáno, že bys jim prakticky další dva roky musela dělat loutku, což by pro mě osobně bylo nestestilený utrpení, jezdit po nějakejch autogramiádách atd.

A kdyby mě náhodou nakonec nevzali ani dovnitř, tak by to byl trapas na entou, i když kamarádi říkali že by mě stopro vzali. Prý by moje osobnost do jejich konceptu naprosto zapadl a že by si takovou šanci nenechali ujít. Hlavně ale chtěli vidět, jak bych tam ty ostatní obyvatele vily sral, protože já bych žádnej budíček nedodržoval, ani úkoly bych neplnil a všichni by za mě dostávali tresty, a byli by na mě nasraný a nenáviděli mě, což se situace ve který sem jako ryba ve vodě :) Šátek bych dostával každej tejden a diváci by mě určitě každej tejden zase vraceli, protože tydle realityshow táhnou hlavně negativní emoce, a těch by tam se mnou bylo určitě plno.. :))