Elssir

Je ještě možná oprava?

Mám tablet Asus Eee pad transformer. Je to poměrně drahé zařízení a přestože jsem o něj pečoval jako o vlastní dítě, mému menšímu bratru se povedlo ho zlikvidovat.
Je prasklý displej, promáčklý kryt a tablet se často nechce zapnout. Třeba až na 20 pokus. Dále se seká a vypadává.
štve mě to a potřeboval bych opravu.
Přeci jen je to drahé zařízení a já nejsem politik :D

Doplňuji:
Otázka zní, jestli vůbec jde tohle ještě opravit. A jestli to má cenu.

Nejlepší odpověď
pl4toon

Některé servisy nabízejí diagnostiku a odhad ceny opravy zdarma. Tzn. že tam dáte pad, oni vám pak zavolají, nebo napíšou kolik by stála oprava a možná i přesný popis závady a zeptají se, jestli s cenou souhlasíte a můžou začít s opravou. Pokud souhlas nedostanou, připraví ho k převzetí pro klienta ve stejném stavu, ve kterém ho dostali a nebudete platit nic.

Další odpovědi
badisko

tak se priprav na velice drahou opravu …a hledas kdo ti ho opravi nebo co?…krapet mi unika smysl te otazky …tedy spise zdeleni ..nez otazky..
Doplňuji:
opravit se to da cenu to ma jak pro koho …kolik stal 10 000 Kc ?..a ted do nej vrazis klido 6000 za opravu ..no poptej se v pc servise dily levne nebudou a prace taky neni zadarmo …takze tablet Asus Eee pad transformer za 16 000 no nevim asi bych do toho nesel …

anonym

badisko ti to ale napsal docela srozumitelně – náklady budou u opravy tak drahé, že levněji vyjde koupit nový tablet.
Pokud optruješ tablet „jako vlastní dítě“ a rodiče jsou si vědomi toho, že ti ho zničil mladší bratr, tak se nejspíš budete schopni domluvit, co s tím provést.