Pokročilý

Je ještě možná oprava?

Mám tablet Asus Eee pad transformer. Je to poměrně drahé zařízení a přestože jsem o něj pečoval jako o vlastní dítě, mému menšímu bratru se povedlo ho zlikvidovat.
Je prasklý displej, promáčklý kryt a tablet se často nechce zapnout. Třeba až na 20 pokus. Dále se seká a vypadává.
štve mě to a potřeboval bych opravu.
Přeci jen je to drahé zařízení a já nejsem politik :D

Doplňuji:
Otázka zní, jestli vůbec jde tohle ještě opravit. A jestli to má cenu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Některé servisy nabízejí diagnostiku a odhad ceny opravy zdarma. Tzn. že tam dáte pad, oni vám pak zavolají, nebo napíšou kolik by stála oprava a možná i přesný popis závady a zeptají se, jestli s cenou souhlasíte a můžou začít s opravou. Pokud souhlas nedostanou, připraví ho k převzetí pro klienta ve stejném stavu, ve kterém ho dostali a nebudete platit nic.

Další odpovědi:

Zlatý

tak se priprav na velice drahou opravu ...a hledas kdo ti ho opravi nebo co?...krapet mi unika smysl te otazky ...tedy spise zdeleni ..nez otazky..
Doplňuji:
opravit se to da cenu to ma jak pro koho ...kolik stal 10 000 Kc ?..a ted do nej vrazis klido 6000 za opravu ..no poptej se v pc servise dily levne nebudou a prace taky neni zadarmo ...takze tablet Asus Eee pad transformer za 16 000 no nevim asi bych do toho nesel ...

Diskuze k otázce

anonym

badisko ti to ale napsal docela srozumitelně - náklady budou u opravy tak drahé, že levněji vyjde koupit nový tablet.
Pokud optruješ tablet "jako vlastní dítě" a rodiče jsou si vědomi toho, že ti ho zničil mladší bratr, tak se nejspíš budete schopni domluvit, co s tím provést.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.