Georgo2010

Je jednoduché vyměnit žárovky v předních reflektorech u Fabie nebo je lepší navštívit servis?

Nejlepší odpověď
mosoj

Není nic jednoduššího než si to vyzkoušet. Není to nic složitého. Když žárovku vyndáš tak už ji tam také vrátíš. Poloha žárovky je klíčovaná, takže se tam obráceně nedá dát. Problém bývá že pro potřebnou práci nebývá v motorovém prostoru místo. Nevím ale jak je to u Fábie.

Další odpovědi
Hykam

nevím jak je to u nových Fabií, ale u starého modelu na pravé straně není problém, na levé straně kde je autobaterie je dost těsno, ale dá se.

cukrar

Pokud si na to netroufnete, jeďte do servisu. Jinak není na tom nic složitého. (napoprvé možná ano)
Vyzkoušet o víkendu.......