speedy111

Je jedno jak dlouho žijete, ale jak žijete.

Nejlepší odpověď
panenka

Naprosto s vámi souhlasím.Pokud si člověk svůj život udělá pěkný,je zdraví prožívá ho se svými nejbližšími přátely a nebo se svou rodinou je štastný a spokojený tak si myslím,že mu už nechybí nic.

Další odpovědi
annas

Jak dlouho budu žít, nezávisí na mě, to nemohu ovlivnit. Ale svůj život ano. Každý má jiné představy, někdo spěchá, další čeká… Skutečnou zkouškou prožitku je bolest a pocit štěstí, slzy radosti i slzy bolesti… Někdo do našeho života vstoupí a zůstane napořád, na jiného raději zapomeneme… Občas zanechá jizvu, třeba kvůli tomu, že mnozí z těch, kteří žijí, by zasluhovali smrt. Ti, co zemřeli, by si zasloužili žít… Jen naše přání…

Mně život někdy připadá jako báseň. Tu hodnotíme většinou podle obsahu, nikoliv podle délky. Takže opravdu záleží na kvalitě života, i když …

anonym

Domnívám se,že není vůbec jedno,jak dlouho trvá život. Přijde mi to docela zásadní.
Naplnění,obsah – to je úplně jiná píseň.