Avatar uživatele
Opera

Je jakkoliv možné v 16 (nebo 17) navštívit psychologa/psychi­atra bez vědomí rodičů?

Už jsem několik let psychicky nezdravá, abych tak řekla. Potřebuji vyšetřit/vyslechnou­t, slyšet něčí radu, protože mám čím dál tím rozházenější nálady, v (podle mě) lehké depresi se mi navíc vrací bulimie, se kterou jsem jinak po roce skoro každodenního zvracení snad skoncovala, jsem hodně nesvá a pod tlakem. Nedávno jsem si myslela, že to počká do 18, ale už toho na mě začíná být trochu moc. (Samozřejmě, že v těch mých patologických náladách občas přemýšlím o sebevraždě.) A rodičům to opravdu říct prostě a jednoduše nemohu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3156 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Zbynas

Navštívit dětského psychiatra / psychologa můžeš i bez vědomí rodičů, on Tě přijme, ale bude potom informovat rodiče.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Vyhledej podle bydliště.
Případně tě nasměruje či poradí.

https://www.go­ogle.cz/search?q=d%C4%9B­tsk%C3%BD+psycho­log&oq=detsky+ps&aq­s=chrome.1.69i57j0l3­.10101j0j4&cli­ent=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&espv=1&i­e=UTF-8

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

ke školnímu psychoušovi můžeš samostatně, k doktoru cvokaři raděj ne, ten Tě doblbne docela a máš doživotně záznam ve zdravotní kartě

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví