mirka151

Je Ivana od Gotta dobrá hlasatelka ???? nebo je vám protivná jako mně!!!!

Doplňuji:
Proč si myslí někteří že ti kterým se paní od GOTTA nelíbí ,k ní cítí neneávist?Já si jen myslím ,že jen kvuli tomu ,že je paní od GOTTA Z NÍ MODERÁTORKU OPRAVDU NEUDĚLÁ.Co vy na to??????

Nejlepší odpověď
BEAES

Mě moc nazaujala, je taková křečovitá a moc se snaží,ale třeba to časem vypiluje, nepříjemná mi rozhodně není, ale ta kolegyně co ji střídá na mě působí lépe.

Další odpovědi
aramah

Já ji moc nemusím a tak VIP. nesleduji.

dagry

Mně se nelíbí, působí trapně. Stojí tam jak prkno, sice už občas hýbne i rukou a usměje se, ale působí velice nepřirozeně.

ReHu

Mně není protivná, ani být nemůže, prtože ji neznám, ale připadá mi nevýrazná a to si myslím, že by moderátorka být měla.
Doplňuji:
Ale ty jsi původně psala, že ti je protivná a několik vykřičníků, ne pouze že – cituji: že je paní od GOTTA Z NÍ MODERÁTORKU OPRAVDU NEUDĚLÁ.

morče

Mě teda jako hlasatelka nevadí.Protože jako hlasatelka není nic lechkého.
Doplňuji:
A že má za manžela GOTTA co natom jsou to taky jenom lidé jako mi akorá onich se výce mluví ne.

oskar

Proč je ve Vás ta nenávist?

roxy52

Kdo by k ní mohl cítit nenávist,když ji nikdo pomalu nezná.Mě se taky nelíbí.Působí to opravdu tak nepřirozeně,že se to u nás VIP zprávy shlédly jenom dvakrát.

Toruk

Alexandra: když někdo o někom řekne, že je protivný a zdůrazní to 4 vykřičníky- není to láska, není to ani neutrální… co to tedy je, když ne nenávist? Odpor? – to je bratr nenávisti.

anonym

lide jsou ruzni, je fajn kdyz v nich umite hledat to lepsi, ne vzdy je to snadne ale ma to smysl … divnej je v podstate kazdej (jak je to prislovi se psem a holi ?) na kazdym najdete tunu chyb.

alexandra

Proč nenávist Oskare??? Tady nikdo neodpovídal nenávistně,jenom všichni řekli svůj názor,a žádný z nich nebyl nijak urážlivý.Mně se paní Gottová taky zdá neslaná,nemastná i když proti ní nic nemám.Je to taková tichá a hodná paní,takže se na moderátorku moc nehodí.

Doplněno: Známý člověk musí počítat s tím,že ho budou ostatní kritizovat a pomlouvat,ostatně to děláme i mezi sebou,akorát se o tom nepíše.Takže opakuji,že když je někdo někomu protivný,není to totéž co nenávist.

anonym

Ja to vidim jinak.Jde o praxi,casem to bude zvladat.Dale i kdyby by byla zenou krale,nic to neznamena.A ne­navist maji ti,co nikdy nic nezkusili ve vsem jsou k politovanihod­ne.Je prostor ke vsemu,tak at kazdy dela to na co se citi.

ReHu

A už vůbec nechápu, proč je tato otázka v kategorii zvířata.

mirka151

Slečno Alexandro to že je někdo protivný neznamená, že ho musíme nutně nenávidět ..... v televizi by pokud možno měli býti příjemní a fundovaní lidé když už by se na ně mělo koukat a né protekční nicky!!!!