Avatar uživatele
mirka151

Je Ivana od Gotta dobrá hlasatelka ???? nebo je vám protivná jako mně!!!!

Doplňuji:
Proč si myslí někteří že ti kterým se paní od GOTTA nelíbí ,k ní cítí neneávist?Já si jen myslím ,že jen kvuli tomu ,že je paní od GOTTA Z NÍ MODERÁTORKU OPRAVDU NEUDĚLÁ.Co vy na to??????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, BEAES před 5001 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Mě moc nazaujala, je taková křečovitá a moc se snaží,ale třeba to časem vypiluje, nepříjemná mi rozhodně není, ale ta kolegyně co ji střídá na mě působí lépe.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Já ji moc nemusím a tak VIP. nesleduji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Mně se nelíbí, působí trapně. Stojí tam jak prkno, sice už občas hýbne i rukou a usměje se, ale působí velice nepřirozeně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Mně není protivná, ani být nemůže, prtože ji neznám, ale připadá mi nevýrazná a to si myslím, že by moderátorka být měla.
Doplňuji:
Ale ty jsi původně psala, že ti je protivná a několik vykřičníků, ne pouze že – cituji: že je paní od GOTTA Z NÍ MODERÁTORKU OPRAVDU NEUDĚLÁ.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
morče

Mě teda jako hlasatelka nevadí.Protože jako hlasatelka není nic lechkého.
Doplňuji:
A že má za manžela GOTTA co natom jsou to taky jenom lidé jako mi akorá onich se výce mluví ne.

Upravil/a: morče

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Proč je ve Vás ta nenávist?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Kdo by k ní mohl cítit nenávist,když ji nikdo pomalu nezná.Mě se taky nelíbí.Působí to opravdu tak nepřirozeně,že se to u nás VIP zprávy shlédly jenom dvakrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Toruk

Alexandra: když někdo o někom řekne, že je protivný a zdůrazní to 4 vykřičníky- není to láska, není to ani neutrální… co to tedy je, když ne nenávist? Odpor? – to je bratr nenávisti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

lide jsou ruzni, je fajn kdyz v nich umite hledat to lepsi, ne vzdy je to snadne ale ma to smysl … divnej je v podstate kazdej (jak je to prislovi se psem a holi ?) na kazdym najdete tunu chyb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Proč nenávist Oskare??? Tady nikdo neodpovídal nenávistně,jenom všichni řekli svůj názor,a žádný z nich nebyl nijak urážlivý.Mně se paní Gottová taky zdá neslaná,nemastná i když proti ní nic nemám.Je to taková tichá a hodná paní,takže se na moderátorku moc nehodí.

Doplněno: Známý člověk musí počítat s tím,že ho budou ostatní kritizovat a pomlouvat,ostatně to děláme i mezi sebou,akorát se o tom nepíše.Takže opakuji,že když je někdo někomu protivný,není to totéž co nenávist.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja to vidim jinak.Jde o praxi,casem to bude zvladat.Dale i kdyby by byla zenou krale,nic to neznamena.A ne­navist maji ti,co nikdy nic nezkusili ve vsem jsou k politovanihod­ne.Je prostor ke vsemu,tak at kazdy dela to na co se citi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

A už vůbec nechápu, proč je tato otázka v kategorii zvířata.

před 5001 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mirka151

Slečno Alexandro to že je někdo protivný neznamená, že ho musíme nutně nenávidět ..... v televizi by pokud možno měli býti příjemní a fundovaní lidé když už by se na ně mělo koukat a né protekční nicky!!!!

před 5001 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek