zjentek

Je islamizace Evropy mstou USA za to, čeho se v Evropan kdysi dopustil na původním obyvatelstvu amerického kontinentu?

Odpovědi
Kepler

Žádnou mstou USA to být nemůže, leda by tu islamizaci zpunktovali Apači v koalici s Kiowy. Jak se říká, tenkrát ty nové osadníky podcenili.

Nerevarin

To by nedávalo smysl. Evropan sice vybíjel indiány, ale jednalo se o kolonizátora a defakto zakladatele USA, takže by se museli mstít na svých lidech a ne na dnešních evropanech. Islamizace Evropy není ani tak o nějaké mstě, ale spíš pramení z neschopnosti politiků, z kapitalismu který chtěl těžit z levné pracovní síly, z levicových, sociálně-demokratických a neomarxistických strana které si z menšin dělají další voliče a možná z touhy někoho (USA, Rusko či část evropských lídrů?) destabilizovat Evropu a zaplavit ji imigranty z arabských a afrických zemí. Podle jedné teorie má postupně docházet k „velké výměně“ obyvatelstva. A samozřejmě i sám islám je příčinou islamizace, protože to ve své podstatě káže.

dubraro

IMHO to nemá nic společného.
Islamizace Evropy je mstou Evropanům za to, že pustili k moci darebáky a nejsou ochotni se jich zbavit.

xxx3

ne, to je pouze jedna z konspiračních teorií.

anonym

Co tu mají sakra všichni proti USA?

ten který je

Je to jen emoční domněnka,i když platí že veškeré špatnosti se vrátí jak bumerang.Existuje spousta konspiračních teorií,ale o zákulisí současné krize se dozví pravdu možná až nějaká budoucí generace,která bude pátrat,jako ta dnešní,která se chce dopracovat k objasnění např.atentátu na JFK.
Rovnítko válka = uprchlíci nemůžu brát vážně.Copak se válčí v celé polovině států s islámským zřízením?

Kryšpín

Já mám dojem, že evropanky a jejich mužíčkové nemají zájem o potomky, průměr jeden kousek na rodinu, ty tam na jih průměr 5–8 kousků bez ohledu zda to uživí, k tomu moderní technologie kdy afrikám vidí v Evropě u chaloupek auta, bazény a.p., rovněž rádio Bublifuk hlásilo, Amerika zadlužená, až po uši u rudé Číny kapitalismus vadne proto je zapotřebí za pomocí Arabských šejků Evropu trochu z multi-kulti promíchat, poněvadž snědý a černý nebude důmat proč, zač, z jakého důvodu, ale bude natolik inteligentní, že bude levně pracovat, anebo hodovat na dávkách.

Kepler

fgh: nikdo nic tady proti USA nemá, cituje se jen historie. Jestli někdo vůči imperialistům (včetně Ruska) něco má, pak jenom neomezený arzenál zbraní jako jsou nadávky, pěsti, obušky, schopnost svrhnout vlastní vládu vlastizrádců a miniaturní armádu. To je asi tak všechno. Oni mají nukleární zbraně.

Kepler

Nechápu důvody jakékoliv politizace nebo konspirace. Důvod je jasný: hlad, bída, války v mateřských zemích. Nikdo ty migranty neposílá, přicházejí sami. To neznamená samozřejmě, že je podporuju, nemají tu co dělat. Zneužívají to jen radikální islamisté.