lenkx

Je intervalový trénink v běhání vhodný i pro začátečníky?

Jsem úplný začátečník. Byl mi doporučen intervalový trénink, tj. střídat chůzi s během v určitých intervalech. Nejsem si ale úplně jistá, zda je to pro mě ten správný způsob na začátek. Je intervalový trénik skutečně vhodný pro začínající běžce?

Nejlepší odpověď
olm

jeste duslednejsi je stridat rozcvicovani s behem,kratke kroky a velmi pomalu

dulezita je pravidelnost a i velmi nizke denni davky se brzy projevi na vysledku

vhodny je park nebo jeste lepe les

Další odpovědi
marci1

Z vlastní zkušenosti doporučuji. Pro začínajícího běžce je určitě vhodný.

terry

Určitě ano.
Proč si myslíš, že ne?
Je potřeba ale nastavit ty správné dávky – intervaly pro tebe. A to zjistíš po pár trénincích.