johana 56

Je internetový účet výhodnější než běžný v bance?

Nejlepší odpověď
anonym

Účet je stejný,jen z pohodlí domova můžeš provádět různé operace na účtu. Já mám internetbanking u GE-Money i u České spořitelny a jsem velice spokojený.Tedy až na ty nesmyslné poplatky.

Další odpovědi
fablen

mám pouze „internetové účty“, které přes net ovládám a i jsem si je online založila. Do poboček nejdu hlavně z toho důvodu, že jsou na druhém konci republiky 🙂.

Hlavní účet u mBank, další běžné účty, které používám na časté převody: AXA bank a WPB Capital Bank.
Mívala jsem ještě postžiro zdarma od poštovní spořitelny, ale zavádí poplatek Kč 50,– měsíčně pokud na účtu není minimálně 15.000 zůstatek, tak tento účet nyní ruším.

Výhodou těchto internetových účtů je, že poplatky neplatím za tyto účty vůbec žádné. Maximální spokojenost.

BandiOl

Podívejte se na FIO.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi