je internet vševědoucí?

Dá se na internetu najít vše?

Nejlepší odpověď
tom004

Na netu,je jenom tolik informací,kolik jich tam člověk uloží.Jeho výhoda ale je,že je umí bleskově vyhledat.Nejen,že není vševědoucí,ale není ani chytřejší než člověk.Alespoň do té doby,než začne samostatně myslet.A,potom nám ani příroda nepomůže. 🙂

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě že ne. Říká se že nikdo nemůže znát uplně všechno, a to se týká i internetu

baghira

Vševědoucí je z definice pouze Bůh.
Internet je pouze sofistikované skladiště informací, které samo o sobě „neví“ nic.