Je iluze realitou?

Podle mě je iluze realitou, protože je zde závislost na tom co je nám drogou a tato silná závislost mění iluze v realitu, která je ve skutečnosti jenom iluzí, vše živé je ve stavu hypnózy vytvořené drogami a není možné aby cokoli co je živé mohlo vnímat sebe a okolí jako iluzi, která zde ve skutečnosti je. Život má základ v drogách a tím vytvoření iluze reality. Logicky čím více drog tím větší je zde i iluze.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 0% Ne 100% Nevím 0%

Nejlepší odpověď

Ne

Doplňuji:
Neměl bys tolik hulit. Být pod vlivem jakýchkoliv drog je nepřirozený stav a všechno nepřirozené škodí, (očividně).

Další odpovědi:

Bronzový

Ne

Doplňuji:
Iluze je pouze iluzí a
realita je vždy realitou.
Nikdy to nemohu zaměňovat.
Měl jsem iluzi, že jsem odizolovám a v bezpečné soustavě. Iluze dokonalá. Potom při revizi zásuvky jsem nechtěně zavadil o uzemněný kovový prvek. Realita potom dokonale rozbila iluzi.

Iluze je jen takový vysněný obláček. Pokud není konfrontován s realitou, je nádherný. Realita ho však rozmetá na kousky.

Ne

Prominte .. a vy berete co ? -iv-

Stříbrný

Ne

Doplňuji:
Můj život základ v drogách nemá.A co tvůj?

Zlatý

Ne

realita i ilúzia sú subjektívne.
zo všeobecného hľadiska je realita realita a ilúzia ilúziou.
Keď nastáva u jedinca prelínanie sa ilúzie a reality, hovoríme o schizofrénii (psychická porucha charakterizovaná poruchami myslenia, jednania, emócií a vôle).
Droga ako základ videnia reality (z obecného hľadiska i z hľadiska subjektívneho) nie je celkom šťastná voľba, ba. povedal by som, že je sebadeštruktívna voľba.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Věda

Zlatý annas 2729
Zlatý quentos 1319
Zlatý mosoj 1304
Zlatý Drap 957
Zlatý hanulka11 627
Zlatý led 603
Zlatý gecco 589
Zlatý marci1 535
Zlatý arygnoc 507
Zlatý Lamalam 479

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.