Avatar uživatele
anonym

Je iluze realitou?

Podle mě je iluze realitou, protože je zde závislost na tom co je nám drogou a tato silná závislost mění iluze v realitu, která je ve skutečnosti jenom iluzí, vše živé je ve stavu hypnózy vytvořené drogami a není možné aby cokoli co je živé mohlo vnímat sebe a okolí jako iluzi, která zde ve skutečnosti je. Život má základ v drogách a tím vytvoření iluze reality. Logicky čím více drog tím větší je zde i iluze.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 4342 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
Neměl bys tolik hulit. Být pod vlivem jakýchkoliv drog je nepřirozený stav a všechno nepřirozené škodí, (očividně).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mapel

Ne

Doplňuji:
Iluze je pouze iluzí a
realita je vždy realitou.
Nikdy to nemohu zaměňovat.
Měl jsem iluzi, že jsem odizolovám a v bezpečné soustavě. Iluze dokonalá. Potom při revizi zásuvky jsem nechtěně zavadil o uzemněný kovový prvek. Realita potom dokonale rozbila iluzi.

Iluze je jen takový vysněný obláček. Pokud není konfrontován s realitou, je nádherný. Realita ho však rozmetá na kousky.

Upravil/a: Mapel

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne

Prominte .. a vy berete co ? -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Ne

Doplňuji:
Můj život základ v drogách nemá.A co tvůj?

Upravil/a: Rocker

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Ne

realita i ilúzia sú subjektívne.
zo všeobecného hľadiska je realita realita a ilúzia ilúziou.
Keď nastáva u jedinca prelínanie sa ilúzie a reality, hovoríme o schizofrénii (psychická porucha charakterizovaná poruchami myslenia, jednania, emócií a vôle).
Droga ako základ videnia reality (z obecného hľadiska i z hľadiska subjektívneho) nie je celkom šťastná voľba, ba. povedal by som, že je sebadeštruktív­na voľba.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek