Chrisostomos

Je hypnóza seriózní metodou, kterou lze aplikovat při léčbě psychických poruch?

Nejlepší odpověď
dagry

Ne.

Další odpovědi
poa.li

Řekl bych, že v hypnóze můžeme dostat odpověď na spoustu otázek, které mohou být příčinou poruch. Myslím, že se také takto nezřídka používá… Každá psych. porucha má kořen v minulých prožitcích. Pokud to není samozřejmě nějaké fyzické poškození mozku..