kropitko

Jé, hurá, jupíí, já si dnes užívám.

Dovolte, abych se s vámi všemi podělila o svou radost,,,mám tu čest popřát Standovi ke zlatu, není to tak dávno, co jsem mu přála ke stříbru a bylo mi líto, že nemá ještě zlato,,,už je to tady,,,Stando, jste jeden z mála, co si ho vážně zaslouží,,,tolik kvalitních odpovědí ,,,
Doplňuji:
No zase tak nedávno to nebylo,,,nějak ten čas utíká rychleji,,,už je to 252 dní,,,:-D
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-si-mysli-stejne-jako-ja-ze-standa-si-zaslouzi-zlato

Odpovědi
panenka

Hrozně moc Standovi gratuluji ke zlaté příčce

Miroslavst

Samozřejmě, že si dovoluji také popřát ke získání zlaté příčky za vaše skvělé odpovědi.
http://img.na­dapenny.com/t20/110­48/nadap124742662­000230.jpg

anonym

Nejen Standovi patří gratulace.Vždyť se tu najde spousta človíčků,kteří poradí,vysvětlí i potěší a věřím,že jich bude čím dál tím víc.

hanulka11

Přesně tak tolik odborných odpovědí zaslouží pořádnou oslavu a těším se na další odpovědi

http://img.na­dapenny.com/t20/110­48/nadap125023847­530232.jpg

led

Blahoželám i ja Standovi k zlatu.
PS.
ešteže tu máme aj bodostrážcov 🙂

anonym

Stando i já vám gratuluji,vaše odpovědi jsou opravdu přínosem,a hodně lidem pomohli

anonym

Moc blahopřeji,jeden,co opravdu pomáhá nám všem!

BENYTA

K příčce nejvyšší blahopřeji našemu „bezplatnému právnímu poradci“!

Radak

Připojuji se ke gratulaci, Standa si to zaslouží opravdu vrchovatě. Jeho rady jsou k nezaplacení, děkujeme!!! 🙂

rynek878

Tak Stando ještě jednou,velká gratulace k dosažení zlaté příčky.

kapka

Gratuluji k zasloužené zlaté.

annas

Protože večer na Odpovědi nechodím, zjistila jsem to teprve teď. Rovněž se připojuji ke gratulaci. Opravdu si zlato zaslouží.

vagra

Stando,přijměte i mé pozdní blahopřání.

Sax1

Zdravíčko lidičky.
Jen jsem nakoukl, řekl si registrací nic nezkazíš.
A ejhle veselá společnost zde je.
Tak tedy ať té radosti na světě více je.

standa

Děkuji za uznání… a nezakrývám, že mě to tady baví 🙂

kropitko

To je dobře, že vás to baví,,,,musím uznat, že jste fakt dobrý, kolikrát jsem se snažila vyhledat odpověď a když jsem nějaký článek našla, tak jsem nebyla schopná se v něm orientovat,,,jen díky vám jsem pak věděla, jak určitou situaci řešit,,,díky Stando,,,