Mugz

Je ,,hřích´´ když staré babky vlezli do naši šatny po telocviku aby se mohli převlec a mi je zacali slovne napadat????

Je ,,hřích´´ když staré babky vlezli do naši šatny po telocviku aby se mohli převlec (byli jsme polonazi) a mi je zacali slovne napadat????

Nejlepší odpověď
badisko

co by na vas baby videly co este nevidely nevim ale …hned jim nadavat neni uplne slusne ......
Doplňuji:
taky jim nic nedoprejete …doma nemaj …a vy jim este vynadate …:-))

Další odpovědi
venkovan

Ano je to hřích. Hlavně v tom „mi“ !!!
Ten druhý je, že starší lidi slovně napadáte.
Nicméně vaši mladí, až budou ve vašem věku a vy ve věku babek, to spolehlivě vrátí, protože potomci kopírují své předky celkem spolehlivě zejména v nezbednostech.

Lleni

Jo!! Za to tě čert odnesese do pekla!!;))
..ne asi ne ..

Damiana

Prvně – hlava mi nebere, co staré babky dělaly ve vaší šatně po vašem těláku? A proč se tam s vámi chtěly také převlékat? To s vámi cvičily nebo co?
Za druhé: Hřích????:-))
Co jste jim řekli? – Co sem lezete báby, jsme tady nahatý?
I tak by to nebyl hřích, ale jen drzost. Vaše i těch babek. Ale zase budete mít všichni – i když jinak:-) – na co vzpomínat, tak na to kašli.

manon

Pane Bože, Ty to vidíš!!!! A teď jsem brala jméno boží nadarmo – a TO je , myslím, hřích :)

badisko

nee studem by zalezly do skrinek 🙂

anonym

.. a kdyby vam tam vlezly sestnactilete krasne slecny, tak by jste je zacali taky slovne napadat???? :) babka -iv-

Damiana

😁))